OBAVIJEST O VREDNOVANJU KANDIDATA PO NATJEČAJU ZA UČITELJA RAZREDNE NASTAVE

Grubišno Polje, 13. studenoga  2019. godine

OBAVIJEST O VREDNOVANJU KANDIDATA PO

NATJEČAJU ZA UČITELJA RAZREDNE NASTAVE

Temeljem članka 8. Pravilnika o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje u Osnovnoj školi Ivana Nepomuka Jemeršića (travanj 2019.), Povjerenstvo za procjenu i vrednovanje kandidata prijavljenih na natječaj za zapošljavanje učitelja razredne nastave (određeno puno radno vrijeme) obavještava da će se procjena i vrednovanje kandidata temeljiti na pisanoj procjeni koja će se održati u ponedjeljak 18. studenoga 2019. s početkom u 9:00 sati.

Snježana Šeliš, ravnateljica

NATJEČAJ ZA POMOĆNIKA U NASTAVI

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine broj 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/12, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13,152/14 i 7/2017) i sukladno uvjetima projekta Uz potporu sve je moguće „faza III „ u okviru Poziva za dodjelu bespovratnih sredstava UP.03.2.1.03 "Osiguravanje pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika učenicima s teškoćama u razvoju u osnovnoškolskim i srednjoškolskim odgojno-obrazovnim ustanovama, faza III" koji se financira sredstvima Europskog socijalnog fonda u okviru Operativnog programa "Učinkoviti ljudski potencijali" 2014-2020,  Osnovna škola  Ivana Nepomuka Jemeršića Grubišno Polje objavljuje...

NATJEČAJ za zapošljavanje osoba za obavljanje poslova pomoćnika u nastavi

CILJ PROJEKTA

Projektom je predviđen odabir, edukacija i zapošljavanje osoba na poslovima pomoćnika u nastavi za učenike s teškoćama u razvoju radi postizanja boljih obrazovnih postignuća, uspješnije socijalizacije i emocionalnog funkcioniranja učenika.

POMOĆNICI U NASTAVI

Broj traženih osoba:      šest ( 6 )  pomoćnika u nastavi nepuno radno vrijeme  do 32 sata tjedno

Mjesto rada: ,  Osnovna škola  Ivana Nepomuka Jemeršića Grubišno Polje  i Područna škola Veliki Zdenci (Vrsta ugovora: ugovor o radu na određeno vrijeme za nastavnu godinu 2017/2018

Prijevoz: djelomično

POSEBNI UVJETI

• minimalno srednjoškolsko obrazovanje
  • protiv osobe nije pokrenut kazneni postupak sukladno članku 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi

Osim navedenih posebnih uvjeta kandidati moraju ispunjavati i slijedeće opće uvjete:

• punoljetnost

Na natječaj se mogu ravnopravno javiti kandidati oba spola.

OPIS POSLOVA

Osnovna zadaća pomoćnika u nastavi je pružanje osobne stručne potpore  učenicima s teškoćama u razvoju u osnovnim i srednjim školama, kako bi učenici s teškoćama u razvoju ravnopravno sudjelovali u svim nastavnim i izvannastavnim aktivnostima. Pružanje pomoći u socijalizaciji i savladavanju socijalno-psiholoških prepreka, senzoričkih i arhitektonskih barijera, te pomoć učenicima s komunikacijskim teškoćama.

PRIJAVA NA NATJEČAJ

Uz prijavu na natječaj kandidati trebaju priložiti:

1. životopis
  2. dokaz o  državljanstvu (preslika važeće osobne iskaznice ili preslika domovnice)
  3. dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja (preslika svjedodžbe/diplome ili potvrda o stečenoj stručnoj spremi)
  4. dokaz da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak sukladno članku 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (preslika, ne starija od 6 mjeseci)

U prijavi obavezno navesti adresu stanovanja, kontakt broj mobitela i elektronsku poštu (e-mail).

Izabrani kandidat/inja dužni su proći program uvođenja u rad u vidu osposobljavanja koji će biti organiziran kroz 20 sati tijekom prva dva mjeseca od selekcije kandidata, a prije početka rada.

Izabrani/a kandidat/inja bit će upućen/a na liječnički pregled u  Zavod za javno zdravstvo u svrhu dobivanja svjedodžbe o zdravstvenoj sposobnosti i sanitarne knjižice.

S  pomoćnikom u nastavi, obrazovna ustanova – osnovna/srednja škola sklopit će pisani ugovor o radu u kojem će biti utvrđeni poslovi, trajanje, tjedno zaduženje te međusobna prava, obveze i odgovornosti ugovornih strana.

Rok prijave je osam (8) dana od dana objave natječaja 25. kolovoza 2017. godine.

Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostavljaju se na adresu škole:   Osnovna škola  Ivana Nepomuka Jemeršića Grubišno Polje, Hrvatskih branitelja 20, 43290 Grubišno Polje s naznakom „ NATJEČAJ ZA POMOĆNIKE U NASTAVI".

Nepravodobne i nepotpune prijave neće biti razmatrane.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Ravnateljica:

/ Snježana Šeliš /

objavio: Ana Jelić   datum: 28. 8. 2017.

« Svibanj 2024 »