ZAHVALA PODZEMNOM SKLADIŠTU PLINA ZAGREB I GRADU GRUBIŠNO POLJE

UČENICI ZAHVALILI DIREKTORU PSP-a ZAGREB I GRADONAČELNIKU GRUBIŠNOG POLJA NA DONACIJAMA

Danas nam je i službeno uručena vrijedna donacija Podzemnog skladišta plina Zagreb.
Našu školu posjetio je direktor Podzemnog skladišta plina Zagreb, gospodin Krešimir Malec sa suradnicima kako bi i službeno uručio vrijednu donaciju namještaja koja se sastoji od trideset stolica, petnaest klupa, katedre za učitelja i pripadajuće stolice. Susretu je nazočio i gradonačelnik grada Grubišnoga Polja, gospodin Zlatko Mađeruh koji je zajedno s gospodinom Malecom te ravnateljem Srednje škole, gospodinom Jozom Matoševićem posjetio novouređenu knjižnicu koja je dobila novo ruho zahvaljujući Gradu Grubišno Polje.
Goste je osim ravnateljice, prigodnim govorom pozdravio predsjednik Vijeća učenika Luka Per te mali gradonačelnik Adam Delić uručivši gostima prigodna priznanja.
Na naše oduševljenje, gospodin Malec je rekao da naša suradnja ovom donacijom ne prestaje.
Zahvaljujemo gospodinu Malecu i gospodinu Mađeruhu što su prepoznali važnost obrazovanja za kreiranje ličnosti svakog čovjeka, te odlučili pomoći našoj školi, učenicima te učiteljima kako bi imali što kvalitetnije uvjete za rad.

objavio: Ana Delić Jančar   datum: 25. 9. 2015.