PODJELA DAROVA NAJBOLJIM I SVJEDODŽBI 8. RAZREDIMA

6. srpnja 2017. u CIK-u je održana svečana podjela svjedodžbi učenicima osmih razreda. Grad Grubišno Polje, tj. dogradonačelnik gospodin Zlatko Pavičić i naša ravnateljica gospođa Snježana Šeliš , darivali su najuspješnije učenike. Učenici Nika  Andričević, Luka Per i Luka Pop završili su osmogodišnje osnovnoškolsko obrazovanje s odličnim (5,00) uspjehom.

Darivali su i učenike koji su se plasirali u 10% najboljih u Hrvatskoj na matematičkom natjecanju Klokan bez granica-Lucija Novalić, David Hodak i Luka Kabert, zatim učenike koji su sudjelovali na državnom natjecanju u KROS-u- Katia Ledić, Žanamaria Dražetić, Nikolina Ahac, Darija Svat, Livio Bećiri, Ivan Luketić, Dorijan Luketić i Kristijan Kutanjac. Darivani su bili i  učenik Patrik Krčma za osvojeno 3. mjesto u literarnim ostvarajima na Lovrakovim danima kulture, učenica Antonela Josipović  za osvojeno 1. mjesto na Jemeršićevom proljeću, učenica Antonia Šmit za predloženu  državnu smotru  LIK 2017, učenica Nika Andričević za sudjelovanje na županijskom LIDRANU , učenik Luka Per za sudjelovanje na županijskom natjecanju iz fizike te učenici Patrik Krčma,Darija Svat, Matija Ulbrih i Tibor Milković za postignuto 1. ekipno mjesto na Croatian Makers Ligi u regiji Bjelovar. Podijeljene su i pohvalnice učenicima koji su pohađali nastavu češkoga jezika po modelu C tijekom osnovnoškolskog obrazovanja, od prvoga razreda do osmoga razreda.

Nakon podjele darova, razrednici osmih razreda , nastavnik Ljubomir Stamenić, Antonia Herclik i Duško Jelaš, podijelili su svjedodžbe učenicima te im zaželjeli uspješno obrazovanje.

objavio: Sanela Glamočić   datum: 10. 7. 2017.