DJEČJE GRADSKO VIJEĆE

SJEDNICA 4. DJEČJEG GRADSKOG VIJEĆA

Danas je u 12 .15 sati u učionici njemačkoga jezika održana 4. sjednica Dječjeg gradskog vijeća Grada Grubišnoga Polja. Vijećem je predsjedavala nastavnica Ana Ivšić. Prisutan je bio gradonačelnik Zlatko Mađeruh te predstavnica Grada Mirjana Starčević,ravnateljica naše škole Snježana Šeliš, ravnateljica CIK-a Franjo Tuđman Marina Kamber, predstojnica podružnice Centra za socijalnu skrb Sonja Đuričić te predstavnik Radija Grubišno Polje Dražen Čvek.

Dnevni red sastojao se od sljedećih točaka:

1.Informacije i aktivnosti o obilježavanju Sv. Josipa i Uskrsa te planiranih radionica u narednom razdoblju

2.Informacija o planiranim radionicama Centra za socijalnu skrb Daruvar, podružnica Grubišno Polje

3.Organiziranje i provedba radne akcije uređenja okoliša škole Osnovne škole povodom obilježavanja Dana škole

4.Razno

Gradonačelnik Zlatko Mađeruh nas je izvijestio o provedbi projekta u kojemu će se poboljšavati kvaliteta dječjih igrališta. Naime, radi se o nabavci nove opreme za igralište te o  saniranju nastalih šteta na postojećim igralištima. Posebno nas je ugodno iznenadio s novim projektom financiranja udžbenika koje će od sljedeće godine uključiti i nabavku udžbenika za učenike od prvih do četvrtih razreda.

Gospođa Marina Kamber nas je izvijestila o predstojećim aktivnostima koje će učenici moći polaziti u CIK-u.

Prvi puta se planira suradnja između škole i Centra za socijalnu skrb. Centar za socijalnu skrb će održavati radionice na temu prevencije nasilja, solidarnosti, toleranciji te niz drugih tema.

Ravnateljica Snježana Šeliš obrazložila je i prikazala sve već učinjene promjene u Školi i oko Škole te predložila radu akciju uređenja našeg školskoga vrta.

objavio: Sanela Glamočić   datum: 16. 3. 2017.