"POŠTUJTE NAŠE ZNAKOVE"

U NAŠOJ ŠKOLI ODRŽANA PREVENTIVNA AKCIJA MINISTARSTVA UNUTARNJIH POSLOVA U SKLOPU NACIONALNOG PROGRAMA SIGURNOSTI CESTOVNOG PROMETA

Danas je u našoj školi održana preventivna akcija Ministarstva unutarnjih poslova u sklopu Nacionalnog programa sigurnosti cestovnog prometa pod nazivom "Poštujte naše znakove".

Pozdravni govor ispred naše škole uputila je naša mala gradonačelnica, učenica Mariana Šulentić, a ispred Grada sve nazočne pozdravio je dogradonačelnik Dalibor Jurina.

Služba prevencije Ravnateljstva policije, Marija Goatti i Mario Salopek, sve nazočne, a prvenstveno učenike nižih razreda uputili su u iznenađenja koja im slijede tijekom današnjeg dana. Zatim je uslijedila edukativno-glazbena-scenska izvedba "Đak veseljak i prometni znak" Nove generacije Udruge u kulturi iz Zagreba.

Šareni prometni poligon "Oprezno u promet kreni koracima malim" započeo je odmah nakon predstave. Učenici nižih razreda sudjelovali su u interaktivno-edukativnim prometnim radionicama - "Policajac - prijatelj pomagač, Mali forenzičari, Sigurno u prometu, Čemu služe prometna pravila?, Mala škola prve pomoći, Mi smo Vaši policajci, Mala škola borilačkih vještina, Zaslužili smo diplomu".

Učenici su bili oduševljeni svim postavama te odlučili kada odrastu kako bi željeli postati policajci.

objavio: Ana Delić Jančar   datum: 24. 11. 2016.

« Ožujak 2024 »