DJEČJE GRADSKO VIJEĆE

2. SJEDNICA DJEČJEG GRADSKOG VIJEĆA

Danas je održana 2. sjednica Dječjeg gradskog vijeća. Prisutni su bili predstavnici Grada (gradonačelnik Zlatko Mađeruh, Marija Jungić i Mirjana Starčević), ravnateljica škole Snježana Šeliš i predsjedavajuća Dječjeg gradskog vijeća Ana Ivšić. Dnevni red bio je sljedeći:

1.Aktivnosti za Dan grada

2. Razno.

Pod prvom točkom predsjedavajuća Ana Ivšić i mali gradski vijećnici predložili su svoje sudjelovanje na Danu grada prisustvovanjem na svetoj misi, zatim polaganjem vijenaca na spomenik braniteljima u ulici 77. samostalnog bataljuna ZNG te kratkim obraćanjem nove dječje gradonačelnice Mariane Šulentić, njezine zamjenice Mije Dimač i malog gradskog vijećnika Josipa Totgergelija na svečanoj sjednici Gradskoga vijeća Grada Grubišnoga Polja. Predstavnici Grada podržali su sudjelovanje malih gradskih vijećnika.

Gospođa Marija Jungić spomenula je povodom Dana grada i održavanje glazbenog koncerta Mladena Grdovića te pozvala učenike i njihove roditelje da poprate koncert.

Ravnateljica Snježana Šeliš pozdravila je nazočne i predstavila program škole u sklopu Sajma sira. Istaknula je da će štand škole biti informativnog karaktera. Učenici, članovi Dječjeg Gradskog vijeća, sudjelovat će na Sajmu sira te dijeliti informativne letke o školi, kao i poklončiće koje će napraviti učiteljice razredne nastave.

Gradonačelnik Zlatko Mađeruh obavijestio je male gradske vijećnike o izgradnji novih dječjih igrališta, u Grubišnom Polju te Velikim Zdencima.

objavio: Ana Delić Jančar   datum: 27. 10. 2016.

« Ožujak 2024 »