LINO VIŠEBOJAC

GOSTI RUKOMETAŠI PPD-a ZAGREB - DOMAGOJ PAVLOVIĆ I LEON ŠUŠNJA

PODRAVKA ŠKOLI DODIJELILA TRI DESETKE, A SPORTSKE NOVOSTI TRI ZVJEZDICE

PONOSNI SMO!!!

Danas je u našoj školi održan višeboj Lino višebojac u organizaciji Podravke i Sportskih novosti. Himnu Lino višebojac otpjevao je naš učenik David Križić, a publika je uzvratila gromoglasnim pljeskom i ovacijama. Pozdravne riječi uputila je ravnateljica Snježana Šeliš, a samu manifestaciju otvorio je gradonačelnik Zlatko Mađeruh. Uslijedio je kratak kulturni program: ples 2.a razreda Joj, Anice – voditeljica Vlatka Pušić; folklorni ansambl Centra za kulturu i informiranje Dr. Franjo Tuđman plesovima Bilogore – voditeljica Kristina Krajačić; mažoretkinje kadetkinje Grada Grubišnoga Polja plesom na pjesmu Lino višebojac – voditeljica Adrijana Župljanin te je učenica 8.c razreda Nika Andričević pročitala svoj rad na temu Svijet po tvom koji je u našoj školi bio izabran kao najbolji.

Nakon programa krenula su natjecanja u različitim sportovima učenika viših razreda: nogomet, rukomet, košarka, povlačenje užeta, štafeta, skakanje u vrećama i skok u dalj. Svi učenici trudili su se dati najbolje od sebe. Pomagali su im gosti Line višebojca, rukometaši PPD-a Zagreb Domagoj Pavlović i Leon Šušnja. Rukometaši su cijelo vrijeme bodrili natjecatelje i dizali atmosferu, zajedno s voditeljem te maskotom Lina. Učenici nižih razreda okušali su se u pauzama također u svim sportovima. Možemo samo reći da je atmosfera bila izvanredna.

Najboljim navijačima proglašeni su učenici 8.b razreda. A najbolji transparent imali su učenici 6.a razreda. Svi učenici, kao i publika, dobili su slatke nagrade koje su bile dar sponzora Podravke.

Najboljim sportašima proglašeni su učenici Katia Ledić, 5.a i Dorijan Luketić. 6.b. Katia je osvojila 150 bodova u svim sportovima, a Dorijan 140. Čestitamo im od srca. Oni će našu školu predstavljati u finalu Line višebojca u svibnju 2017. godine u Koprivnici. Želimo im da i tamo pokažu da su odlični sportaši i osvjetlaju obraz naše škole fair ponašanjem.

Zahvaljujemo Podravci i Sportskim novostima na izvanrednoj organizaciji te danu koji će svi naši učenici zauvijek pamtiti.

Naša škola također se mora pohvaliti odličnom organizacijom za koju i je dobila najveće moguće ocjene i od Podravke, kao i od Sportskih novosti.

Sve slike možete vidjeti u foto-galeriji pod nazivom Lino višebojac 2016.

objavio: Ana Delić Jančar   datum: 19. 10. 2016.