ZAVRŠENI RADOVI

ZAVRŠENO ASFALTIRANJE PLATOA ISPRED ŠKOLE

Završeno je asfaltiranje platoa ispred naše osnovne škole. Prilaz školi, do sada je bio prvi koji je betoniran nakon otvorenja Bijele labudice. Budući da smo  ove školske godine imali jednog učenika u invalidskim kolicima, dvije učenice s teškoćama u kretanju i visokoslabovidnu učenicu koja se teško snalazi u prostoru,  bio nam je potreban  kvalitetniji ulaz i prilaz u školu.

Ulaz u našu školu blago je  ukošen, nema stepenica, ali je  nedostajao rukohvat te time nije zadovoljavao potrebe navedenih učenika. No, ono što nam je predstavljalo jednako veliki problem, kako navedenim učenicima, tako i svim učenicima i djelatnicima je izuzetno loš prilaz samoj školi koji je uništen i godinama neobnavljan. Asfalt je bio prepun opasnih rupa, koje su  predstavljale opasnost od brojnih padova kojima smo bili svjedoci svake zime. Ovakav prilaz školi, te samom ulazu u školu, za učenike s teškoćama izrazito je bio opasan.

Zahvaljujući  Bjelovarsko-bilogorskoj županiji na čelu s našim županom, gospodinom Damirom Bajsom, prilaz je u potpunosti uređen. Naši domari izradili su i postavili rukohvat za invalide, a kompletan prilaz školi je asfaltiran. Radove su izvodile Ceste d.d. Bjelovar.

Zahvaljujemo  županu, gospodinu Damiru Bajsu te gradonačelniku gospodinu Zlatku Mađeruhu koji je pomogao da radove uspješno privedemo kraju.

objavio: Robert Šmit   datum: 1. 6. 2016.